Sklenené fľaše

V roku 2000 vzal Steve Sorensen kus drôtu zakúpený v železiarstve a vytvoril originálnu drôtenú metličku BlenderBall®. Spolu s manželkou Kim, mali vždy podnikateľského ducha, nevideli len jednoduchú oceľovú guličku, ale videli v nej potenciál na vytvorenie revolúcie v spôsobe miešania a konzumácie výživových doplnkov. Spoločne založili spoločnosť BlenderBottleCompany a pracovali na tom, aby sa z nej stala globálna ikona vo fitness svete. Vízia, ktorá začala ako rodinný podnik sa rýchlo rozvíjala a teraz je tímom tých najlepších na svete. 

Nepodarilo sa to len vďaka prepracovanej marketingovej stratégii. Jednoducho BlenderBottle sa stal svetovou značkou, vďaka overenej kvalite a vlastnosťami výrobkov, ktoré zabezpečujú ich funkčnosť. Cieľom BlenderBottle Company nie je len predaj fliaš, ale aj zjednodušenie a zlepšenie každodenného života.

BlenderBottle nevyrábajú produkty, ktoré sú obyčajné a bežné ani nekopírujú iné produkty, ale chcú priniesť niečo nové a ikonické. Ich víziu poháňa vášeň a tvorivosť, ktorú majú zakladatelia tejto značky v krvi a snažia sa ju preniesť aj do svojich výrobkov.