Neohodnotené

Sklenená fľaša na jógu BlenderBottle Mantra Glass Black 600 ml

Športovo elegantná sklenená fľaša Mantra Glass je odolná voči škvrnám aj zápachu a je osadená do ochranného silikónového obalu.

 

Odporúčaná MOC - 29,99 € s DPH / 770 Kč s DPH

Skladom (6 ks)
Kód: 503
Značka: BlenderBottle
Kategória: BlenderBottle
Objem: 600

BlenderBottle sklenená fľaša na jógu Mantra Glass Black 600 ml

Či už popíjate vodu počas cvičenia jogy, alebo si pripravujete regeneračný kokteil po náročnom cvičení, premyslený dizajn fľaše Mantra je povznášajúcim zážitkom. Jedinečný otvor na pitie ClearSip™ vytvára dojem čistého pitia, zatiaľ čo do druhého širšieho skleneného otvoru sa ľahko pridávajú doplnky alebo ľad.

 

Odolné sklo

Naša sklenená fľaša s uzáverom je odolná voči škvrnám a zápachu a je osadená vo vnútri ochranného silikónového obalu.

 

100% garancia

Vďaka záruke proti úniku tekutiny si môžete byť istý že sa Vám nápoj nevyleje. Stačí utiahnuť viečko, zaistiť otočný uzáver a môžete bez obáv pretrepávať svoj kokteil.

 

BlenderBall šľahacia loptička

BlenderBall šľahacia loptička je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele chirurgickej kvality a je navrhnutá tak, aby pokojne ostala vo fľaši, počas toho ako si budete vychutnávať Váš nápoj. Používate Vašu fľašu iba na pitie čistej vody? Bez problémov môžete nechať šľahaciu loptičku vo vnútri - vďaka tomu že je vyrobená z chirurgickej ocele, je zdravotne nezávadna, nikdy Vám nezhrdzavie a nikdy sa nebude štiepať, alebo olupovať.

Šľahacia loptička BlenderBall je tajomstvom sily šejkrov BlenderBottle. Pridajte ingrediencie, vhoďte BlenderBall a pretrepte. BlenderBall šľahá vo vnútri fľaše tak, že zakaždým premieša Váš nápoj do dokonalo hladkej konzistencie.

 

Zdravotne nezávadné

Fľaše značky BlenderBottle® sú vyrobené iba z najkvalitnejších materiálov a sú - a vždy boli - bez obsahu BPA a ftalátov.

 

Detaily produktu:

  • BlenderBall® šľahacia loptička je súčasťou balenia
  • ClearSip™ - jedinečný otvor na pitie
  • Záruka na nepriepustnosť
  • Neobsahuje BPA ani ftaláty

 

Vlastnosti produktu:

  • Celkový objem: 600 ml
  • Hmotnosť balenia: 580 g
  • Výška: 265 mm
  • Priemer: 69 mm

Blender

Späť do obchodu