Neohodnotené

Šejker BlenderBottle Original Classic Navy 828 ml

Šejker BlenderBottle® Classic spôsobil na trhu revolúciu už v roku 2004, vďaka dokonalému nepriepustnému tesneniu, ikonickému dizajnu a drôtenej šľahacej loptičke BlenderBall®.

 

Odporúčaná MOC - 9,99 € s DPH / 260 Kč s DPH

Skladom (5 ks)
Kód: 527
Značka: BlenderBottle
Kategória: BlenderBottle
Objem: 800

BlenderBottle šejker Original Classic Navy 828 ml

 BlenderBottle® je iba jeden. Všetky ostatné sú iba šejkre. BlenderBottle® Classic spôsobil na trhu revolúciu už v roku 2004 vďaka dokonalému nepriepustnému tesneniu, ikonickému dizajnu a drôtenej šľahacej loptičke BlenderBall®. Teraz, aj po rokoch, je stále najpredávanejším šejkrom na trhu. Prečo? Pretože táto kombinácia dokonale funguje. Vďaka širokému otvoru sa ľahko pridávajú prísady a svojim tvarom pasuje do väčšiny držiakov v autách.

 

Dokonale premiešaný nápoj

Dajte „zbohom“ hrudkovitým zle rozmiešaným nápojom a privítajte dokonalo hladké nápoje. Náš patentovaný mixovací systém používa drôtenú šľahaciu loptičku BlenderBall® - ktorú nájdete iba v šejkeroch značky BlenderBottle® - dokonale premieša aj tie najhrubšie ingrediencie.  

 

BlenderBall šľahacia loptička

BlenderBall šľahacia loptička je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele chirurgickej kvality a je navrhnutá tak, aby pokojne ostala vo fľaši, počas toho ako si budete vychutnávať Váš nápoj. Používate Vašu fľašu iba na pitie čistej vody? Bez problémov môžete nechať šľahaciu loptičku vo vnútri - vďaka tomu že je vyrobená z chirurgickej ocele, je zdravotne nezávadná, nikdy Vám nezhrdzavie a nikdy sa nebude štiepať, alebo olupovať.

Šľahacia loptička BlenderBall je tajomstvom sily šejkrov BlenderBottle. Pridajte ingrediencie, vhoďte BlenderBall a pretrepte. BlenderBall šľahá vo vnútri fľaše tak, že zakaždým premieša Váš nápoj do dokonalo hladkej konzistencie.

 

Záruka tesnosti

Skrutkovacie veko Classic a bezpečné vyklápacie viečko udržia Váš nápoj za každých okolnosti vo fľaši. Vďaka tesnému závitu veka a zaisťujúcim „zacvaknutím“ preklápacieho viečka viete že Váš šejker je pripravený na pretrepanie.

 

Bez obáv

Šejkre značky BlenderBottle® sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a sú - a vždy boli - bez obsahu BPA a ftalátov.

 

Detaily produktu:

  • BlenderBall® šľahacia loptička je súčasťou balenia
  • SpoutGuard - otváranie odklopnej čiapočky bez rizika kontaktu s plochou z ktorej pijete
  • Záruka na nepriepustnosť
  • Neobsahuje BPA ani ftaláty

 

Vlastnosti produktu:

  • Celkový objem: 828 ml
  • Ociachovaná: od 100 ml do 600 ml
  • Hmotnosť balenia: 165 g
  • Výška: 215 mm
  • Priemer v najširšom mieste: 92 mm
  • Priemer v najúžšom mieste: 73 mm

Blender

Späť do obchodu