Neon Kactus, Strana 2

V roku 2018 založili Neil Tombs a Charlotte Gornall spoločnosť Neon Kactus. Keďže viac ako 20 rokov pracovali v potravinárskom a nápojovom priemysle a na vlastnej koži zažívali vplyv plastov na jedno použitie na životné prostredie. Vedeli, že musia urobiť pozitívnu zmenu.

 

K založeniu úspešnej značky ich priviedla kombinácia dvoch ich veľkých vášní: ich láske k planéte a láske k vynikajúcej chuti kávy. Po vyskúšaní niekoľkých opakovane použiteľných šálok kávy si uvedomili, že riešením bolo navrhnúť a vyrobiť si vlastnú šálku, ktorá odzrkadlí zážitok z kaviarne bez kompromisov v oblasti vkusu.

Vedeli, že je dôležité vytvoriť opakovane použiteľný pohár, ktorý má zároveň nádherný štýl a dizajn, ale tiež, aby bol schopný vzbudiť v ľuďoch záujem o to, aby sa zbavili jednorazových výrobkov.

Výsledkom bola sklenená šálka na kávu Neon Kactus. Moderný a štýlový produkt navrhnutý tak, aby odrážal pohodlie a potešenie z pitia v kaviarni a aby eliminoval potrebu šálok na jedno použitie.

Hore
Ďalšie produkty
42 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie