Memobottle

Za každý predaný produkt poskytne memobottle™ jednej osobe dvojmesačný prístup k čistej vode.

Memobottle ™ je hrdým podporovateľom Water.org , medzinárodnej neziskovej organizácie, ktorá pozitívne ovplivnila milióny životov na celom svete s prístupom k bezpečnej vode a sanitácii.
Cesta k prelomeniu cyklu chudoby začína prístupom k bezpečnej vode. Vďaka podpore Water.org pomohol memobottle ™ poskytnúť viac ako 7 miliónov dní bezpečnej vody ľuďom v núdzi.

Značka Memobottle je kreatívna iniciatívna spoločnosť založená v austrálskom Melbourne.

Vyrástli v malom pobrežnom meste na juhu od Melbourne, jej spoluzakladatelia Jesse Leeworthy a Jonathan Byrt videli z prvej ruky devastačný efekt, ktorý mali plastové fľaše na vodu na jedno použitie na naše oceány a životné prostredie. Uvedomovali si, že tento problém nie je jedinečný len pre Austráliu.

Pohodlie človeka je často príčinou znečisťovania životného prostredia. Pochopili, že vedú sociálne hnutie a rozbíjajú závislosť populácie od fliaš na pitie na jedno použitie, a že je potrebné vytvoriť skutočne pohodlnú a krásnu alternatívu.

Memobottle™ je prémiová, opakovane použiteľná plochá fľaša na vodu navrhnutá tak, aby sa zmestila tam, kde iné fľaše nie. V kabelke, vedľa počítačov, kníh a cenností. Každý prvok memobottle™ bol starostlivo premyslený, od jeho inovatívneho tvaru až po prémiové balenie.

Hore
Ďalšie produkty
23 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie