Nerezové fľaše

Za každý predaný produkt poskytne memobottle™ jednej osobe dvojmesačný prístup k čistej vode.

Memobottle ™ je hrdým podporovateľom Water.org , medzinárodnej neziskovej organizácie, ktorá pozitívne ovplivnila milióny životov na celom svete s prístupom k bezpečnej vode a sanitácii.
Cesta k prelomeniu cyklu chudoby začína prístupom k bezpečnej vode. Vďaka podpore Water.org pomohol memobottle ™ poskytnúť viac ako 7 miliónov dní bezpečnej vody ľuďom v núdzi.

Značka Memobottle je kreatívna iniciatívna spoločnosť založená v austrálskom Melbourne.

Vyrástli v malom pobrežnom meste na juhu od Melbourne, jej spoluzakladatelia Jesse Leeworthy a Jonathan Byrt videli z prvej ruky devastačný efekt, ktorý mali plastové fľaše na vodu na jedno použitie na naše oceány a životné prostredie. Uvedomovali si, že tento problém nie je jedinečný len pre Austráliu.

Pohodlie človeka je často príčinou znečisťovania životného prostredia. Pochopili, že vedú sociálne hnutie a rozbíjajú závislosť populácie od fliaš na pitie na jedno použitie, a že je potrebné vytvoriť skutočne pohodlnú a krásnu alternatívu.

Memobottle™ je prémiová, opakovane použiteľná plochá fľaša na vodu navrhnutá tak, aby sa zmestila tam, kde iné fľaše nie. V kabelke, vedľa počítačov, kníh a cenností. Každý prvok memobottle™ bol starostlivo premyslený, od jeho inovatívneho tvaru až po prémiové balenie.