Lund London

Fľašu Lund London vytvoril v roku 2016 britský dizajnér Daniel Lund Savage. Lund London sa stala okamžite inšpiratívnou britskou značkou poháňanou Danielovou tvorivou energiou a láskou k dizajnu. 

Medzi jeho najnovšie aktivity patrí partnerstvo s ikonickou britskou značkou Paul Smith, so spoločnosťou Globus vo Švajčiarsku a so spoločnosťou Printemps vo Francúzsku. Jeho vlastné zbierky sa tiež predávajú v prestížnych obchodoch po celom svete, od obchodných domov ako Le Bon Marche a KaDeWe cez Kráľovskú operu až po múzeá a galérie po celom svete vrátane obchodov Hayward Gallery Shop, Southbank Center a Qatar Museum.

Danielova skutočná vášeň spočíva v odhaľovaní nových techník a povrchových úprav, ktoré ich dokáže kombinovať s jedinečnými dizajnmi, aby vytvoril výnimočné a inšpiratívne produkty. Je v úzkej spolupráci s výrobcami a remeselníkmi a jeho cieľom je uviesť nové koncepty do života, Preto je Daniel osobne zapojený do každého projektu tak, aby každý produkt prešiel dôkladným procesom navrhovania, testovania a prepracovania, aby finálny produkt bol krásny, praktický a kvalitný.

 

Vyrobené ručne

Každý výrobok spoločnosti Lund London je ručne dotvorený, aby bol dizajn výrobku skutočne uvedený do života. Od fliaš až po doplnky si môžete byť istí, že váš výrobok je ručne precízne a starostlivo opracovaný.

Späť do obchodu