Neohodnotené

Fľaša na vodu do školy Memobottle Slim - 450 ml

Vďaka jedinečnému elegantnému dizajnu a minimalistickému vzhľadu sa memobottle stáva hypnotizujúcim a hravým umeleckým dielom, ktoré Vás povzbudí k zvýšeniu denného príjmu vody.

Fľaša je vďaka svojmu dizajnu vhodná aj ako fľaša do školy ako praktická a užitočná pomôcka pre študentov, ktorá nezaberie v školskej taške veľa miesta. 

Za každý predaný produkt, poskytne memobottle™ jednej osobe dvojmesačný prístup k čistej vode.

 

Odporúčaná MOC - 32 € s DPH / 800 Kč s DPH

 

Objednané
Kód: 1742
Značka: memobottle
Kategória: Memobottle
Objem: 450

Fľaša na vodu do školy Memobottle Slim - 450 ml

Memobottle Slim má jedinečný tenký profil, ktorý umožňuje pohodlné uloženie do najkompaktnejších priestorov a tým Vám nezaberá nezmyselne veľa miesta. Ak chcete vystúpiť z davu, potom je Memobottle Slim presne to čo hľadáte. Opakovane použiteľná fľaša na vodu. Preto je veľmi vhodná aj ako fľaša do školy. 

Vďaka elegantnému dizajnu a minimalistickému vzhľadu sa memobottle Slim ľahko stane súčasťou vašej každodennej rutiny.

Vďaka priehľadnému materiálu sa z fľaše stáva hypnotizujúce a hravé umelecké dielo, ktoré vás tiež povzbudí k zvýšeniu denného príjmu vody. Naozaj perfektný darček pre seba alebo milovaného človeka.

Pozoruhodný dizajn a tvar našich memobottliek získali niekoľko ocenení za dizajn a sú chránené ochrannou známkou, takže si môžete byť istí, že máte autentickú a originálnu Memobottle, ktorá je vyrobená z najkvalitnejšieho plastu ktorý neobsahuje BPA a BPS.

Memobottle Slim, ktorá sa môže pochváliť objemom 450 ml, vám umožní zostať sústredený a produktívnejší. Je to jedinečná opakovane použiteľná fľaša na vodu, čo zase pomôže znížiť spotrebu fliaš na jedno použitie. 

 

Memobottle ™ sme navrhli tak, aby boli milované a znovu použité. Vyčnievajte z davu a postavte sa za lepšie životné prostredie.


Vedel si?  Každá predaná Memobottle poskytuje jednej osobe prístup na dva mesiace k čistej vode vďaka nášmu partnerstvu s water.org

 

 Detaily produktu:

  • Jedinečná dizajnová fľaša na vodu
  • Ľahko sa čistí
  • Vhodná pre teplé aj studené nápoje
  • Bez obsahu BPA a BPS

 

Vlastnosti produktu:

  • Celkový objem: 450 ml
  • Hmotnosť balenia: 330 g
  • Rozmery: 265 mm x 80mm x 30mm
Späť do obchodu