Neohodnotené

Fľaša na vodu do školy Memobottle A7 - 180 ml

Vďaka jedinečnému elegantnému dizajnu a minimalistickému vzhľadu sa memobottle stáva hypnotizujúcim a hravým umeleckým dielom, ktoré Vás povzbudí k zvýšeniu denného príjmu vody. Fľaša je vďaka svojmu dizajnu vhodná aj ako fľaša do školy ako praktická a užitočná pomôcka pre študentov, ktorá nezaberie v školskej taške veľa miesta. 

Za každý predaný produkt, poskytne memobottle™ jednej osobe dvojmesačný prístup k čistej vode.

 

Odporúčaná MOC - 22 € s DPH / 550 Kč s DPH

 

 

Skladom (5 ks)
Kód: 1737
Značka: memobottle
Kategória: Memobottle
Objem: 200

Fľaša na vodu do školy Memobottle A7 - 180 ml

Memobottle A7 je najkompaktnejšia fľaša z portfólia memobottle. V objeme 180 ml je to jedna z mála fliaš, ktorá sa zmestí do vrecka na Vašej mikine, alebo vetrovke. Vyzbrojený fľašou memobottle A7 budete usrkávať vo veľkom štýle za každých okolností.

Vďaka elegantnému dizajnu a minimalistickému vzhľadu sa memobottle A7 ľahko stane súčasťou vašej každodennej rutiny.

Vďaka priehľadnému materiálu sa z fľaše stáva hypnotizujúce a hravé umelecké dielo, ktoré vás tiež povzbudí k zvýšeniu denného príjmu vody. Naozaj perfektný darček pre seba alebo milovaného človeka. Preto je veľmi vhodná aj ako fľaša do školy. 

Pozoruhodný dizajn a tvar našich memobottliek získali niekoľko ocenení za dizajn a sú chránené ochrannou známkou, takže si môžete byť istí, že máte autentickú a originálnu Memobottle, ktorá je vyrobená z najkvalitnejšieho plastu ktorý neobsahuje BPA a BPS.

Memobottle A7, ktorý sa môže pochváliť objemom 180 ml, vám umožní zostať sústredený a produktívnejší. Je to jedinečná opakovane použiteľná fľaša na vodu, čo zase pomôže znížiť spotrebu fliaš na jedno použitie. 

 

Memobottle ™ sme navrhli tak, aby boli milované a znovu použité. Vyčnievajte z davu a postavte sa za lepšie životné prostredie.


Vedel si?  Každá predaná Memobottle poskytuje jednej osobe prístup na dva mesiace k čistej vode vďaka nášmu partnerstvu s water.org

 

 Detaily produktu:

  • Jedinečná dizajnová fľaša na vodu
  • Ľahko sa čistí
  • Maximálna teplota: 50 stupňov Celzia
  • Bez obsahu BPA a BPS
  • Nie je vhodná do umývačky riadu ani na sýtené nápoje

    

Vlastnosti produktu:

  • Celkový objem: 180 ml
  • Hmotnosť balenia: 200 g
  • Rozmery: 137mm x 74mm x 30mm
Späť do obchodu