Neohodnotené

Fľaša na vodu do školy Memobottle A5 - 750 ml

Vďaka jedinečnému elegantnému dizajnu a minimalistickému vzhľadu sa memobottle stáva hypnotizujúcim a hravým umeleckým dielom, ktoré Vás povzbudí k zvýšeniu denného príjmu vody. Originálne dizajnové prevedenie zaujme každého. Fľaša je vďaka svojmu dizajnu vhodná aj ako fľaša do školy ako praktická a užitočná pomôcka pre študentov, ktorá nezaberie v školskej taške veľa miesta. 

 

Za každý predaný produkt poskytne memobottle™ jednej osobe dvojmesačný prístup k čistej vode.

 

Odporúčaná MOC - 34 € s DPH / 860 Kč s DPH

 

 

 

 

Vypredané
Kód: 1712
Značka: memobottle
Kategória: Memobottle
Objem: 750

Fľaša na vodu do školy - Memobottle A5 

Memobottle A5 sa perfektne hodí do tašky ku Vašej knihe, notebooku alebo tabletu. Dizajn vychádza z medzinárodného formátu papiera A5 a jeho ergonomický tvar umožňuje prispôsobenie v štýle Tetris. Memobottle A5 je spoločník, ktorého ste hľadali, aby ste boli zdravý, hydratovaný, štýlový a aby Vám nezaberal v taške nezmyselne veľa miesta. Preto je veľmi vhodná aj ako fľaša do školy. 

Vďaka elegantnému dizajnu a minimalistickému vzhľadu sa memobottle A5 ľahko stane súčasťou vašej každodennej rutiny.

Vďaka priehľadnému materiálu sa z fľaše stáva hypnotizujúce a hravé umelecké dielo, ktoré vás tiež povzbudí k zvýšeniu denného príjmu vody. Dodajte každému dúšku vitamínovú podporu vložením niekoľkých čučoriedok alebo jahôd dovnútra. Naozaj perfektný darček pre seba alebo milovaného človeka.

Pozoruhodný dizajn a tvar našich memobottliek získali niekoľko ocenení za dizajn a sú chránené ochrannou známkou, takže si môžete byť istí, že máte autentickú a originálnu Memobottle, ktorá je vyrobená z najkvalitnejšieho plastu ktorý neobsahuje BPA a BPS.

Memobottle A5, ktorý sa môže pochváliť objemom 750 ml, vám umožní zostať sústredený a produktívnejší. Je to jedinečná opakovane použiteľná fľaša na vodu, čo zase pomôže znížiť spotrebu fliaš na jedno použitie. 

Memobottle ™ sme navrhli tak, aby boli milované a znovu použité. Vyčnievajte z davu a postavte sa za lepšie životné prostredie.


Vedel si?  Každá predaná Memobottle poskytuje jednej osobe prístup na dva mesiace k čistej vode vďaka nášmu partnerstvu s water.org

 

 Detaily produktu:

  • Jedinečná dizajnová fľaša na vodu
  • Ľahko sa čistí
  • Vhodná na horúce aj studené nápoje
  • Bez obsahu BPA a BPS
  • Nie je vhodná do umývačky riadu ani na sýtené nápoje

    

Vlastnosti produktu:

  • Celkový objem: 750 ml
  • Hmotnosť balenia: 493 g
  • Rozmery: 243 mm x 148 mm x 30 mm
Späť do obchodu