Neohodnotené

Fľaša na vodu BlenderBottle Hallex insulated Red 710 ml

Pootočením vrchnáka aktivujete slamku a z fľaše Halex môžete za okamih piť aj vzpriamene. Trojvrstvová izolácia navyše udržuje Vaš nápoj osviežujúco chladný a zároveň zabraňuje orosovaniu fľaše. Fantastická termofľaša na bicykel, šport, alebo voľný čas.

 

Odporúčaná MOC - 19,99 € s DPH / 520 Kč s DPH

Skladom (6 ks)
Kód: 482
Značka: BlenderBottle
Kategória: BlenderBottle
Objem: 700

BlenderBottle fľaša na vodu Hallex insulated Red 710 ml

Halex nie je iba obyčajná plastová fľaša na bicykel. Rovnako ako ktorúkoľvek bežnú športovú fľašu, môžete aj fľašu Halex nakloniť, aby ste sa z nej napili. V čom ale spočíva jej výnimočnosť? Na rozdiel od iných fliaš má fľaša Halex integrovanú aj slamku, ktorú aktivujete pootočením vrchnáka a z fľaše môžete za okamih piť aj vzpriamene.

 

Inovatívny dizajn

Široký otvor a dýza na pitie je navrhnutá na optimalizáciu prietoku a zabránenie úniku tekutiny, postriekaniu, alebo rozliatiu. Jedinečnú fľašu Halex iba ťažko prekoná akákoľvek iná.

 

Izolácia fľaše

Trojvrstvová izolácia udržuje Vaš nápoj osviežujúco chladný a zároveň zabraňuje orosovaniu fľaše.  Aj to je jedna z vlastnosti, ktorá robí z fľaše Halex jednotku na trhu.

 

3 režimy ako uspokojiť Vaše potreby

Všestrannosť 3-režimového selektora OmniFlow fľaše umožňuje plynulé prepínanie trysky medzi tradičnou, vertikálnou a uzamknutou.

 

Pohodlie - komfortný uchop

Ergonomická fľaša z mäkkého plastu sa dá ľahko stlačiť. Navyše integrované flexibilné ucho na vrchu fľaše poskytuje ďalší spôsob uchopenia pre lepšie prenášanie či už v ruke, v aute alebo v držiaku nápojov na vašom bicykli.

 

Bez obáv

Fľaša Halex je vyrobená z najkvalitnejších materiálov a je vhodná do umývačky riadu, samozrejmosťou je absencia BPA a ftalátov.

 

Detaily produktu:

  • OmniFlow - prepínanie trysky medzi tradičnou, vertikálnou a uzamknutou.
  • Záruka na nepriepustnosť
  • Neobsahuje BPA ani ftaláty

 

Vlastnosti produktu:

  • Celkový bjem: 710 ml
  • Hmotnosť balenia: 189 g
  • Výška: 275 mm
  • Priemer: 75 mm

Blender

Späť do obchodu