BlenderBottle, Strana 2

V roku 2000 vzal Steve Sorensen kus drôtu zakúpený v železiarstve a vytvoril originálnu drôtenú metličku BlenderBall®. Spolu s manželkou Kim, mali vždy podnikateľského ducha, nevideli len jednoduchú oceľovú guličku, ale videli v nej potenciál na vytvorenie revolúcie v spôsobe miešania a konzumácie výživových doplnkov. Spoločne založili spoločnosť BlenderBottleCompany a pracovali na tom, aby sa z nej stala globálna ikona vo fitness svete. Vízia, ktorá začala ako rodinný podnik sa rýchlo rozvíjala a teraz je tímom tých najlepších na svete. 

Nepodarilo sa to len vďaka prepracovanej marketingovej stratégii. Jednoducho BlenderBottle sa stal svetovou značkou, vďaka overenej kvalite a vlastnosťami výrobkov, ktoré zabezpečujú ich funkčnosť. Cieľom BlenderBottle Company nie je len predaj fliaš, ale aj zjednodušenie a zlepšenie každodenného života.

BlenderBottle nevyrábajú produkty, ktoré sú obyčajné a bežné ani nekopírujú iné produkty, ale chcú priniesť niečo nové a ikonické. Ich víziu poháňa vášeň a tvorivosť, ktorú majú zakladatelia tejto značky v krvi a snažia sa ju preniesť aj do svojich výrobkov. 

Hore
Ďalšie produkty
91 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie